top of page

WESELE

    Ślub i wesele to szczególna i wyjątkowa uroczystość.

Zdając sobie z tego sprawę, zawsze staramy się stanąć na wysokości zadania i sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom,

aby przyjęcie weselne z naszym udziałem było wyjątkowe również pod względem oprawy muzycznej.

Wspólnie z Państwem zaplanujemy i przygotujemy ją w najdrobniejszych szczegółach.

Korzystając z naszego bogatego doświadczenia w branży weselnej, chętnie podpowiemy również wiele dobrych i sprawdzonych rozwiązań.

Dzięki nam, wszyscy będą bawić się wyśmienicie. Zadbamy o to aby taneczny parkiet był zawsze pełen - mamy na to swoje sprawdzone sposoby.

 

Nasz bogaty i bardzo różnorodny repertuar z pewnością zaspokoi wszelkie muzyczne oczekiwania Państwa

i państwa Gości. Jeśli jednak zdarzy się tak, że w naszym repertuarze zabraknie Państwa ulubionej piosenki, to z przyjemnością przygotujemy ją na specjalne życzenie.

Gramy do tańca wszystko i dla wszystkich, dbając przy tym o wysoki poziom wykonywanej muzyki.

Nie boimy się i nie stronimy od żadnych gatunków muzycznych, więc na specjalne życzenie jesteśmy w stanie zagrać nawet najnowsze hity disco polo.

Także biesiada i typowe utwory ludowe nie są nam obce.

Jeśli takie będzie Państwa życzenie, to z akordeonem i w towarzystwie instrumentów akustycznych ruszymy za stoły, aby pomuzykować wspólnie z weselnymi Gośćmi.

 

Podstawowy skład zespołu to 4 osoby – Wokal żeński i męski, instr. klawiszowe/akordeon, gitary i perkusja.

Na życzenie skład możemy powiększyć o dodatkowych muzyków i instrumenty, m.in. saksofon, bas, inst. smyczkowe, sekcja dęta.

 

Prócz typowej oprawy muzycznej, zapewniamy w pełni profesjonalne prowadzenie wesela, zawsze z klasą i humorem - również w języku angielskim i hiszpańskim.

Wspólnie z Państwem zaplanujemy i przeprowadzimy tradycyjne oczepiny, podczas których – prócz typowych oczepinowych elementów (rzucanie welonem/muszką, zbieranie na wózek), zorganizujemy także zabawy angażujące również weselnych Gości. Oczepiny i zabawy prowadzimy zawsze z zachowaniem wysokiej kultury i dobrego smaku a ich kształt i charakter zależy w głównej mierze od Państwa.

 

Zdajemy sobie sprawę, że udane wesele, to poniekąd praca zespołowa.

Do jego organizacji wybieracie Państwo najlepszych usługodawców, dlatego już na etapie przygotowań chętnie podejmiemy współpracę z innymi, zaangażowanymi w to przedsięwzięcie (kamerzyści, fotografowie, konsultanci ślubni itp.).

 

Również podczas samego wydarzenia staramy się ściśle współpracować z innymi wykonawcami i z obsługą lokalu, aby przyjęcie i weselna zabawa przebiegała sprawnie i bez przeszkód.

Tym samym, ze swojej strony, dołożymy wszelkich starań, by wszystko poszło zgodnie z planem, a wszyscy Goście, którzy nad ranem będą opuszczać przyjęcie byli wybawieni i zadowoleni.

 

Na Państwa życzenie, dodatkowo możemy zorganizować zespół, który zadba również o wyjątkową oprawę muzyczną ceremonii ślubnej w kościele lub innym miejscu (wokal, piano, skrzypce).

 

Wiedząc jak wiele elementów wesela macie Państwo do przygotowania i jak wiele czasu trzeba czasami na to poświęcić, z przyjemnością polecimy Państwu najlepszych i sprawdzonych usługodawców branży weselnej, z którymi mamy przyjemność współpracować od lat – lokale, usługi foto – video, dekoracje i wystrój sal, pokazy barmańskie, fotobudka, itp.

 

Jesteśmy w stanie zaproponować także dodatkowe usługi sceno-techniki, takie jak m.in. ciężki/niski dym, dodatkowe efektowe oświetlenie sali, oświetlenie architektoniczne lokalu, projektory świetlne z możliwością przygotowania i wyświetlania dowolnej treści (gobo).

 

Z nami zaplanujecie i zrealizujecie Państwo swoje wymarzone wesele.

bottom of page